Popówek zdetronizowany przez Instal

Popówek zdetronizowany przez Instal - Zdjęcie główne

W meczu "na szczycie" Zina Futsal Liga Gołuchów Instal wysoko pokonał dotychczasowego lidera, LZS Popówek. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, a Instal dopiero w ostatnich jej minutach zdołał osiągnąć dwubramkową przewagę. Po przerwie rozpoczął się koncert Radosława Mielcarka, który zdobył aż 5 goli, a pojedynek zakończył się wysoką wygraną Instalu 10:3. Najskuteczniejszy strzelec rozgrywek, Robert Zaworski, powiększył swój dorobek o dwa trafienia i ... żółtą kartkę, pokazaną przez sędziego Dariusza Smolarka zupełnie bez sensu. Instal awansował na pozycję wicelidera, a z potknięcia Popówka skorzystał LKS Futsal Gołuchów, który po zwycięstwie nad LZS-em Kuchary 3:2 został nowym przodownikiem rozgrywek. Wszystkie trzy czołowe zespoły zgromadziły po 18 punktów.Pozostałe mecze: CX-80 - Hatex 4:3, LZS Jedlec/Cieśle - Bloki Gołuchów Team 7:2, Ekipa Żubra - Tilgner 4:7, Piast Blizanów/Lenartowice - LZS Tursko 5:5. Szczegóły we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)