Porażka na własne życzenie

Porażka na własne życzenie - Zdjęcie główne

Zawodniczki Libero przegrały w Jarocinie z miejscowym siatkarzem w meczu o mistrzostwo serii B III ligi kobiet. - To kolejny mecz, w którym przegrywamy na własne życzenie dwa sety, a w konsekwencji cały mecz. W trzecim secie prowadziliśmy 23:18, by przegrać 23:25. W tie-breaku prowadziliśmy 11:8, a rywalki wygrały go 15:11. Coś się zacięło w naszej grze - ocenił Artur Kukuła, trener pleszewskiej drużyny. Pleszewianki pomimo porażki utrzymały w tabeli trzecie miejsce (14 punktów), a prowadzą MKS MDK Trzcianka i Barycz Janków Przygodzki (po 16 punktów). W najbliższą sobotę zagrają w sali sportowej ZST ostatni mecz w tym roku, a ich rywalkami będą zawodniczki Noteci Czarnków. (ph)

SIATKARZ JAROCIN - LIBERO PLESZEW 3:2 (25:8, 12:25, 25:23, 14:25, 15:11)

PSPS Libero: Natalia Durska, Karolina Chwalińska, Zofia Michalska, Martyna Kunert, Joanna Lewandowska, Daria Kałużna oraz Natalia Majkowska (libero), Oliwia Twarda