Reklama

Rankingowy dart w Czerminie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończył się zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Sołectwa Czermin i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu Gminy Czermin „Trzy do Zera” I Turniej Rankingowy Darta o Puchar Wójta Gminy Czermin.

Do rywalizacji przy ośmiu tarczach i tarczy finałowej przystąpiło łącznie 37 zawodników, w tym cztery kobiety, które zmierzyły się w osobnym turnieju. Zawodnicy w drodze losowania zostali podzieleni na 8 grup, gdzie rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy wychodziło dwóch najlepszych zawodników, którzy dalej rywalizowali systemem pucharowym.

Po bardzo pasjonującym finale najlepszy okazał się Włodzimierz Skalski, który pokonał Macieja Wieszczeczyńskiego. Na najniższym stopniu podium stanęli: Bartosz Mazurczak i Mikołaj Czajka. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Weronika Karwik, która wyprzedziła Katarzynę Jakubczak oraz Patrycję Marciniak i Żanetę Kusza.

Najwyższym zejściem 138 HF może poszczycić się Marcin Wojtkowiak, a autorem najszybszej lotki 13, został Maciej Adamczak.

Prezesi stowarzyszeń, Dominik Wabiński i Krzysztof Marciniak, pragną gorąco podziękować bardzo licznej grupie sponsorów, bez wsparcia których nie udałoby się zorganizować turnieju, oraz kolegom z Grupy Dart Czermin, którzy wpadli na pomysł i aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach.

Czołówka klasyfikacji mężczyzn:

1. Włodzimierz Skalski

2. Maciej Wieszczeczyński

3-4. Bartosz Mazurczak, Mikołaj Czajka

5-8. Marcin Gajewski, Piotr Jańczak, Damian Kubiak, Sławomir Olgrzymek

Klasyfikacja w kategorii kobiet:

1. Weronika Karwik

2. Katarzyna Jakubczak

3-4. Żaneta Kusza, Patrycja Marciniak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy