Strzelectwo długodystansowe. Grzegorz Szulczyński podwójnym mistrzem Polski!

Strzelectwo długodystansowe. Grzegorz Szulczyński podwójnym mistrzem Polski! - Zdjęcie główne

Sport Świetny start odnotował Grzegorz Szulczyński w Długodystansowych Mistrzostwach Polski F-Class w Strzelectwie, przeprowadzonych w dniach 4-6 czerwca w Skarżysku.

Reprezentant Klubu Strzeleckiego LOK Gilza Pleszew wywalczył trzy medale, w tym dwa złote, zostając zatem podwójnym mistrzem Polski! W sobotę zdobył „złoto” na dystansie 800 metrów klasy FT/R, osiągając wynik 98 punktów na 100 możliwych. W trójboju (300m+600m+800m) stanął na drugim stopniu podium. Uzyskał łączny rezultat 292 punkty, ustępując Jerzemu Rozłuckiemu o jeden punkt. Dzisiaj Grzegorz Szulczyński nie miał sobie równych w klasie Sniper na dystansie 1000 yardów. Zwycięstwo zapewnił mu rezultat 95 punktów.