Szczyt w lidze LZS [ZDJĘCIA]

Szczyt w lidze LZS [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Pojedynek lidera z dotychczasowym wiceliderem stanowił wydarzenie czwartej kolejki spotkań Halowej Ligi Piłkarskiej Stowarzyszenia LZS MiG Pleszew.

Mistrz sprzed roku, LZS Bronów, prowadził już 2:0, ale po przerwie dał sobie wbić dwa gole i mecz zakończył się remisem. Tym samym Kuczków utrzymał pozycję lidera. Chrapkę na drugie miejsce w tabeli mieli piłkarze z Marszewa. Zwyciężali 1:0, jednak reprezentantom LZS-u Brzezie wystarczyło pięć minut, by wbić pod rząd pięć goli. Ostatecznie LZS Brzezie wygrał 9:4, a na drugie miejsce awansował LUKS Lenartowice/Grodzisko po wygranej 5:4 z LZS-em Korzkwy. Trzeci jest LZS Suchorzew, który pokonał 3:2 LZS Bógwidze. Pierwszą wygraną odnotował LZS Kowalew, pokonując 6:1 LZS Taczanów. Przed południem w hali sportowej przy ZSP nr 3 rywalizowali uczestnicy Pleszewskiej Ligi Piłki Halowej. Odbyły się tylko dwa mecze, bo Edbet oddał Spomaszowi punkty walkowerem. Ekomix ograł Tilgnera 9:2, a Policja wygrała 4:2 z DEH. Poniżej zdjęcia z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań ligi LZS. (ph)