- Turniej rozegrano z opóźnieniem, wcześniejszy termin zawodów, planowany na grudzień 2021 roku, został przełożony ze względu na sytuację związaną z obostrzeniami covid – wyjaśnił Piotr Wesołek.
Spośród zawodników UKS Taekwondo Pleszew do strefy medalowej przebiło się dwóch. Antoni Urban, rywalizujący w gronie dzieci do 7 lat włącznie, okazał się najlepszy w konkurencji dolio, zdobywając złoty medal. W klasyfikacji łącznej, obejmującej trzy starty, pleszewski adept taekwondo uplasował się na siódmej pozycji.
Trzy medale w grupie masters zdobył Robert Sander, wszystkie w kolorze brąz. Na trzecim stopniu podium stawał w konkurencjach dolio, ap-chagi i poomsae.
Komentarze (0)