Udanie podsumowali rok

Udanie podsumowali rok - Zdjęcie główne

Zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate udanym startem w Śremie podsumowali sportowy rok 2011. Młodzi pleszewianie wywalczyli w V Pucharze Wielkopolski w Karate Sportowym 12 medali. Złote medale i zarazem puchary zdobyli: Kacper Vogt – kumite żaków -35kg,Gracjan Garsztka – kumite żaków +45kg, Filip Vogt – kumite młodzików – 50kg i Jan Szkudlarek – kumite młodzików +50kg. Ze srebrnym i medalami powrócili Kamil Kałużny – kumite żaków -35kg i Krystian Żuchowski – kumite juniorów +70kg,a z brązowymi - Weronika Michalak – kata dziewcząt rocz. 2003,Michał Szymoniak – kumite orlików +35kg, Jakub Konowalczyk – kumite żaków -45kg, Mateusz Bonusiak – kumite żaków -45kg, Mateusz Nawrocki – kumite żaków +45kg i Emil Szkudlarek – kumite młodzików +50kg. W klasyfikacji generalnej kumite PKK sklasyfikowany został w gronie 22 klubów na trzecim miejscu. (ph)