Wojewódzka liga młodzików. Wygrana Stali Toplogistic

Sport Młodzicy Stali Toplogistic Pleszew wygrali kolejny mecz w piłkarskich rozgrywkach ligi wojewódzkiej.

W środę, 19 maja, podopieczni trenera Miłosza Twardowskiego pokonali 3:1 Kanię Gostyń. W 23’ prowadzenie rywalom dał Dawid Lutyński. Na odpowiedź pleszewian nie trzeba było długo czekać, bo już cztery minuty później do wyrównania doprowadził Paweł Sarna. Dla zawodnika Stali Toplogistić był to już 31 gol w trwających rozgrywkach. Remi utrzymywał się bardzo długo. Rozstrzygnięcie zapadło w samej końcówce. Drugiego gola wbił Mateusz Derwich (58’), a minutę później wynik pojedynku ustalił Łukasz Rutecki.

Pleszewski zespół umocnił się w tabeli na trzecim miejscu z dorobkiem 46 punktów w 22 meczach. Kolejny pojedynek rozegra już w najbliższą niedzielę, kiedy to o godzinie 12:00 podejmie lidera rozgrywek, Ostrovię Ostrów Wlkp.