XI „Berlin Open” z sukcesami

XI „Berlin Open” z sukcesami - Zdjęcie główne

Czteroosobowa reprezentacja UKS Taekwondo Pleszew wystartowała w sobotę, 11 maja, w stolicy Niemiec w XI Międzynarodowym Turnieju Taekwondo „Berlin Open”. Z sukcesami. Sporą niespodziankę sprawiła zwłaszcza Joanna Stephan, która po dwóch zwycięskich walkach w kategorii juniorek do 52 kg stanęła na najwyższym stopniu podium. Nicola Kaczmarek wywalczyła w grupie dziewczyn 12-14 lat brązowy medal, a Bartosz Stephan zakończył zmagania na miejscach 5-7. W kategorii seniorów powyżej 87 kg wystąpił Przemysław Kaczmarek i zdobył brązowy medal. – W Berlinie wystartowali reprezentanci 98 klubów z całej Europy. Do naszego wyjazdu w znacznym stopniu przyczyniła się firma „MA-OR” pana Macieja Chmielińskiego z Zielonej Łąki, za co w imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwondo Pleszew chciałbym serdecznie podziękować – powiedział Grzegorz Stephan, prezes pleszewskiego klubu. (ph)