Zabrakło jednej minuty [ZDJĘCIA]

Zabrakło jednej minuty [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Jednej minuty zabrakło piłkarzom Stali Pleszew, by cieszyć się wygraną nad liderem "okręgówki", Polonią Kępno.

Po pierwszej połowie pleszewianie prowadzili 1:0, a gola w zamieszaniu podbramkowym wbił Paweł Wasielewski. Niestety, tuż przed zejściem do szatni Jacek Majkowski ukarany został drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Grający w osłabieniu podopieczni trenera Adriana Popławskiego umiejętnie wybijali polonistów z rytmu i nie dopuszczali ich do klarownych sytuacji. Niestety, w doliczonym czasie gry Polonii udało się wyrównać. W trakcie pierwszej połowy rozprowadzono wśród publiczności „cegiełki” na rzecz Stali o wartości 5 zł. W przerwie wśród nabywców rozlosowano nagrody. Główną był rower, ufundowany przez Sebastiana Wasielewskiego. Dochód z „cegiełek” o wartości 1180 złotych zasilił konto Stali. Szczegóły, w tym pomeczowe wypowiedzi trenerów, we wtorkowym "Życiu Pleszewa". (ph)