Zgodne 4:4 w Lider Oldboys Cup 35+ - Zdjęcie główne
Zobacz
41
zdjęć

SportTrzecie kolejka dziesiątej edycji Lider Oldboys Cup 35+ rozbita została na dwa dni. Zgodne za to były wyniki, bo w obu meczach odnotowano remis 4:4.

Stalpot Amatorzy i Tilgner zgodnie z terminarzem zagrali już w poprzedni piątek. Mecz zakończył się remisem 4:4, choć ci pierwsi zwyciężali już 4:0. W dokończonej dzisiaj kolejce znów było ciekawie i znów remisowo. Obrońcy mistrzowskiego tytułu podzielili się punktami z liderami obecnych rozgrywek. Oldboys Gołuchów zwyciężali już 3:1, ale Victoria Komiz z nawiązką odrobiła straty, wychodząc na prowadzenie 4:3. Współudział przy decydującym golu na wagę remisu miał Marcin Żółtek. Bramkarz ekipy z Gołuchowa oddał strzał z własnej połowy, piłkę lekko trącił Dawid Lewicki, zaskakując Pawła Krusiewicza.

Liderem klasyfikacji strzelców jest zawodnik Tilgnera, Dominik Włodarczyk, który zdobył dotąd 7 bramek. Robert Zaworski (Victoria Komiz) uzyskał o dwa gole mniej, a po cztery trafienia mają na swoim koncie Dominik Marcinkowski (Oldboys Gołuchów) i Błażej Gawroński (Stalpot Amatorzy).

W najbliższy piątek piłkarze rozegrają przedostatnią kolejkę przed wakacyjną przerwą. Zaplanowano mecze Tilgnera z Oldboys Gołuchów (18:30) oraz Stalpotu Amatorów z Victorią Komiz (19:20). Rozgrywki przy współpracy z Maciejem Jaworskim zorganizował Sebastian Wasielewski.

LIDER OLDBOYS CUP 35+

Termin III – 7/12 czerwca 2024:

Tilgner Pleszew – Stalpot Amatorzy 4:4

Gole: Dominik Włodarczyk (2), Krzysztof Konieczny, Marcin Woźniak – Błażej Gawroński (3), Michał Potarzycki

Oldboys Gołuchów – Victoria Komiz 4:4

Gole: Mariusz Marcinkowski, Łukasz Witucki, Bartosz Rogacki, Dawid Lewicki – Jacek Nowak (2), Robert Zaworski, Radosław Mielcarek