Teraz
+2°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
06:00
Prezes pleszewskiego banku doceniona i wyróżniona
Bank Spółdzielczy w Pleszewie z kolejnym wyróżnieniem
Dzień pełen uśmiechów i zabawy. Noworoczne spotkania dla najmłodszych
Piękny koncert kolęd w pleszewskim kościele
Bank Spółdzielczy w Pleszewie z prestiżową statuetką
Spotkanie seniorów z bankowcami
Seniorów z Gołuchowa odwiedzili pracownicy banku Członkowie z koła nr 3 PZERiI w Gołuchowie spotkali się z bankowcami. Dowiedzieli się - jakie zagrożenia czyhają na nich w sieci oraz - jak się przed nimi bronić. (...)
Wyjątkowy koncert na 100-lecie parafii Parafia pw. św. Floriana w Pleszewie obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej odbędzie się niezwykły koncert. (...)
Przedszkolaki w banku Bank Spółdzielczy w Pleszewie otworzył drzwi dla najmłodszych. W ramach akcji "Młody Bankowiec" placówkę odwiedziło kilka grup przedszkolnych. To była dla nich niezwykła lekcja! (...)
Wiceminister w Pleszewie Gośćmi konferencji Banku Spółdzielczego w Pleszewie pn. „Zielona Perspektywa SGB” byli wiceminister klimatu i środowiska - Miłosz Motyka, europoseł - Krzysztof Hetman, oraz wicemarszałek województwa wielkopolskiego - Krzysztof Grabowski. Motyka mówił o polityce energetycznej państwa. (...)