Wszystko działo się 8 lipca na terenie jednej z aptek w Pleszewie. To właśnie tego dnia pleszewscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży leków.
Mężczyzna ukradł Viagrę w Pleszewie
- 8 lipca około godziny 19.00, 29-letni mieszkaniec Pleszewa w jednej z pleszewskich aptek dokonał kradzieży leku na potencję Viagra o wartości 59,99 złotych - informuje st. asp. Monika Lis-Rybarczyk z biura prasowego pleszewskiej policji.
Jak dodaje, mężczyzna po kradzieży miał opuścić aptekę i udać się w nieznanym kierunku. Wszystko zarejestrowały jednak kamery monitoringu znajdujące się w aptece...
Obecnie w sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.
Komentarze (0)