Reklama

Chocz. Jest kasa dla najzdolniejszych Pamiętajcie o złożeniu wniosku!

Opublikowano: wt, 22 cze 2021 15:00
Autor:

Chocz. Jest kasa dla najzdolniejszych Pamiętajcie o złożeniu wniosku! - Zdjęcie główne

Chocz. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co trzeba zrobić, by otrzymać stypendium?

Reklama

Wakacje już za chwilę! A w gminie Chocz po raz kolejny najzdolniejsi uczniowie mają szansę na stypendium. Jego wysokość to 500 zł. Kto może się ubiegać? 

Stypendium przyznawane jest uczniowi, który: zamieszkuje na terenie gminy Chocz oraz uczęszcza do klasy IV, V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej lub jest uczniom szkoły ponadpodstawowej. Uczeń musi spełnić jedno z kryteriów: w wyniku klasyfikacji rocznej za dany rok szkolny uzyskał średnią rocznych ocen klasyfikacyjnych co najmniej:  5,20 dla uczniów szkół podstawowych lub 4,80 dla uczniów szkół ponadpodstawowych,  w danym roku szkolnym był finalistą olimpiady: interdyscyplinarnej, przedmiotowej, z przedmiotów dodatkowych lub olimpiady tematycznej, w zawodach trzeciego stopnia (centralnych), organizowanych na podstawie rozporządzenia MENiS i w wyniku klasyfikacji rocznej za dany rok szkolny uzyskał średnią rocznych ocen klasyfikacyjnych co najmniej 4,00 lub w danym roku szkolnym był finalistą turnieju obejmującego problematykę związaną  z przygotowaniem do podjęcia pracy zawodowej, w zawodach trzeciego stopnia (centralnych), organizowanych na podstawie rozporządzenia MENiS i w wyniku klasyfikacji rocznej za dany rok szkolny uzyskał średnią rocznych ocen klasyfikacyjnych co najmniej 4,00.

Stypendium przyznaje się w formie pieniężnej i wypłaca jeden raz w roku, po zakończeniu roku szkolnego. Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miejskiego Gminy w Choczu po zakończeniu zajęć dydaktycznych do dnia 31 sierpnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Info

  Niech gazeta się rozpisze gdzie i na jakich warunkach można otrzymać stypendium, to gorący temat na obecny czas

 • 4 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Mieszkaniec

  Czy w Gminie Czermin uczniowie szkół ponadpodstawowych też mogą uzyskać stypendium?