Reklama

Chocz. Pojawił się chętny do pracy na "Orliku"

Opublikowano:
Autor:

Chocz. Pojawił się chętny do pracy na "Orliku"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Do chockiego magistratu wpłynęło podanie o pracę na stanowisku animatora sportu na obiektach „Orlika”. Urząd Gminy w Choczu do 7 lutego włącznie przyjmował podania na stanowisko animatora sportu na obiektach „Orlika”. Nie wpłynęły wówczas żadne dokumenty aplikacyjne. Sytuacja ta w ubiegłym tygodniu uległa zmianie. Do chockiego magistratu dostarczono podanie. – Ten pan (który dostarczył podanie - przyp.red.) skończył studnia w zakresie wychowania fizycznego, ma wszelkie uprawnienia do pracy na wskazanym stanowisku – informuje zastępca wójta gminy Chocz Magdalena Marciniak. Zaznacza, że już wkrótce zostanie z nim podpisana umowa. O tym, jak nazywa się ta osoba, przecztasz w dzisiejszym wydaniu "Życia Pleszewa". 

Poszukiwania osoby do pracy na obiektach „Orlika” zaczęto już jakiś czas temu. – Jeśli chodzi o animatora, to nie musieliśmy ogłaszać żadnego konkursu. Mimo to na naszej stronie internetowej zamieściliśmy ogłoszenie o tym, że potrzebujemy takiego specjalistę. Nie widzieliśmy bowiem zainteresowania w tym względzie. To też nie poskutkowało. Na szczęście, jak już wcześniej wspominałam, pojawił się chętny – wyjaśnia Magdalena Marciniak.

Jednym z animatorów sportu na chockim „Orliku” do niedawna był Leopold L. Obecnie jest on podejrzany o molestowanie nieletnich chłopców. Mężczyźnie przedstawiono łącznie sześć zarzutów. Dotyczą one czynów popełnionych na szkodę sześciu pokrzywdzonych. Wobec podejrzanego Prokuratura Rejonowa w Pleszewie zastosowała środki zapobiegawcze w postaci: poręczenia majątkowego, dozoru policji, a także nakazu powstrzymywania się od pracy z małoletnimi osobami.

(mp)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE