To informacja z ostatniej chwili. Na ul. Krzywoustego w Pleszewie trwa akcja, na miejscu są trzy wozy strażackie.
O sprawie poinformował nas Czytelnik.
- Czy to coś poważnego? - dopytuje.
Sprawdziliśmy.
- Otrzymaliśmy wezwanie o zadymieniu w mieszkaniu - informuje nas dyspozytor Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie.
Na miejscu trwają czynności.
[AKTUALIZACJA]
Jak się dowiedzieliśmy, na szczęście nic groźnego się nie stało - dym pochodził z kuchni, mieszkanie zostało szybko przewietrzone.
Komentarze (0)