To wiadomość z ostatniej chwili. Na drodze krajowej nr 12 na wysokości Lenartowic doszło do pożaru.
- Zapaliła się opona pojazdu - mówi "Życiu Pleszewa" kpt. Paweł Mimier z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie.
Na miejsce zadysponowano jednostki, trwa akcja gaszenia. Są utrudnienia na drodze.
To nie pierwsza dziś interwencja naszych strażaków. Wcześniej - ok. godz. 9.00 doszło do pożaru sadzy w Sośnicy.
Wiele pracy było także w związku z wichurą, jaka przeszła przez powiat pleszewski
Komentarze (0)