Reklama

Ekstremalny Różaniec 2022 w Pleszewie. Wierni wyruszyli w 24-kilometrową podróż [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie już po raz siódmy wierni wyruszyli na trasę Ekstremalnego Różańca. Trasa liczy sobie 24 kilometry.

Już po raz siódmy w Pleszewie zorganizowano Ekstremalny Różaniec. Wszystko rozpoczęło się uroczystą mszą św. w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie. Następnie - po poświęceniu różańców i rozdaniu ich wśród wiernych - rozpoczęła się wielokilometrowa wędrówka - w milczeniu, jednak pełna rozważań...

Ekstremalny Różaniec 2022 w Pleszewie

Ekstremalny Różaniec to wyjątkowe i niezwykle wymagające wydarzenie. Wierni mają do pokonania 24-kilometrową trasę - z różańcem w dłoni, pełną zadumy, we własnym, osobistym rozważaniu poszczególnych tajemnic.

Trasa tradycyjnie rozpoczęła się od wędrówki w kierunku naszych kościołów - pierwsze stacje do rozważań miały miejsce przy kościele pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela oraz przy kościele pw. św. Floriana. Następnie - przechodząc przez miejscowości gminy Kotlin oraz Dobrzyca - wierni wracali do Pleszewa - do miejsca startu.

Pleszew. Ekstremalny Różaniec 2022. ZDJĘCIA

Atmosfera na miejscu z jednej strony była pełna zadumy, z drugiej jednak można było zobaczyć wiele uśmiechów - i bardzo pozytywne nastawienie osób, które wyszły na wspomnianą długą trasę.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z MSZY ŚW. ORAZ ROZPOCZĘCIA WĘDRÓWKI

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy