Reklama

Gizałki. Wygrali maszt i flagę od premiera. W akcję szczególnie włączyło się jedno sołectwo...

Opublikowano: 29 stycznia 2021 05:00
Autor: Przemysław Góralczyk

Gizałki. Wygrali maszt i flagę od premiera. W akcję szczególnie włączyło się jedno sołectwo... - Zdjęcie główne

Gizałki znalazły się w gronie zwycięzców konkursu akcji „Pod biało-czerwoną”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gizałki znalazły się w gronie zwycięzców konkursu akcji „Pod biało-czerwoną”. W efekcie otrzymają maszt i flagę od premiera.

Reklama

Gdzie stanie maszt? Odpowiedzi na to pytanie oczekują mieszkańcy Wronowa, Toporowa i Kolonii Obory w gminie Gizałki.

Gizałki. Maszt od premiera

To właśnie oni promowali w gminie wspomniany konkurs, namawiając ludzi do głosowania m.in. na portalach społecznościowych. Dlatego teraz radny Jacek Dąbrowski apeluje do wójta, żeby maszt z flagą został umieszczony na placu przy sali OSP we Wronowie.

- Jest to zasadne również ze względu na zbliżające się, jubileuszowe obchody działalności OSP we Wronowie – argumentuje radny Dąbrowski. I tłumaczy: Szczególnie w akcję zaangażowani byli mieszkańcy Wronowa, Toporowa, a także Kolonii Obory. Bardzo istotny jest również fakt, że obecny maszt pozostawia wiele do życzenia pod względem bezpieczeństwa użytkowania, jak i estetyki. 

Gizałki. Gdzie stanie maszt od premiera?

Czy nowy maszt stanie przy sali OSP we Wronowie? Co na taką  propozycję ma do powiedzenia wójt Gizałek - Robert Łoza? Nie obiecuje mieszkańcom wspomnianych wsi, którzy zaangażowani byli w akcję, że to właśnie u nich stanie maszt.

– Na razie nie posiadamy informacji o ostatecznych wynikach oraz o przyznaniu środków finansowych potrzebnych do jego realizacji – mówi Robert Łoza. Co w takim razie dalej? - Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu gminy Gizałki do udziału w projekcie i przyznaniu środków finansowych radny zostanie poinformowany – podsumowuje wójt.

Czytaj także: Gizałki. Ostra wymiana zdań na sesji

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Kriskros

  Żeby bialo czerwona takich czasów doczekała. Wstyd. Premier maszty stawia a wy na chore dzieci nakrętki zbierajcie. Maszty wstydu...

  • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

   Adam

   Masz rację