Jak relacjonują sami strażacy, do zdarzenia doszło tuż przed północą - 24 września.
- Zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania KP PSP w Pleszewie do pożaru kosza na śmieci na terenie Szkoły Podstawowej w Białobłotach. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy całkowicie spalony kubeł na śmieci i palący się drugi pojemnik oraz śmieci. Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru oraz przegarnięciu i przelaniu pogorzeliska. Na miejsce przybyła także OSP Gizałki, która oświetliła miejsce akcji - relacjonują strażacy z OSP Białobłoty.
Komentarze (0)