Gmina Gizałki. Nocna akcja strażaków. Walczyli z ogniem na terenie szkoły

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina Gizałki. Nocna akcja strażaków. Walczyli z ogniem na terenie szkoły - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościWczoraj w nocy doszło do pożaru ma terenie szkoły w miejscowości Białobłoty w gminie Gizałki. Strażacy zostali wezwani do pożaru kosza na śmieci.
reklama

Jak relacjonują sami strażacy, do zdarzenia doszło tuż przed północą - 24 września.

- Zostaliśmy  zadysponowani przez Stanowisko Kierowania KP PSP w Pleszewie do pożaru kosza na śmieci na terenie Szkoły Podstawowej w Białobłotach. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy całkowicie spalony kubeł na śmieci i palący się drugi pojemnik oraz śmieci. Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru oraz przegarnięciu i przelaniu pogorzeliska. Na miejsce przybyła także OSP Gizałki, która oświetliła miejsce akcji - relacjonują strażacy z OSP Białobłoty.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo