Reklama

Joanna Jodełka: - Pisać można w każdym wieku

Opublikowano:
Autor:

Joanna Jodełka: - Pisać można w każdym wieku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Joanna Jodełka - autorka powieści kryminalnych pt. „Grzechotka”, „Kamyk”, „Kryminalistka” czy „Wariatka” spotkała się niedawno w gminnej bibliotece z mieszkańcami Gołuchowa. 

 

Podczas wizyty, która połączona została także z warsztatami literackimi, autorka przekonywała zarówno młodych, jak starszych uczestników, że pisać można w każdym wieku. Sama zaczęła kilka lat temu od pisania właśnie kryminałów - bo to w miarę proste opowieści.

Pisarka wyczerpująco odpowiadała na pytania o swój warsztat, przekonywała ponadto, że pisanie to praca, którą należy systematycznie wykonywać, a samo natchnienie to o wiele za mało, by stworzyć powieść. Podczas części warsztatowej autorka komentowała dokładnie prace, podkreślając ich atuty i korygując drobne niedociągnięcia. Zarówno młodzież jak i osoby dorosłe dzięki pani Joannie mogły poczuć, że pisanie to wcale nie taka trudna sprawa, i że warto odkrywać w sobie nowe talenty.

Spotkanie i warsztaty zorganizowane zostały przez Bibliotekę Publiczną Gminy Gołuchów i Stowarzyszenie „SENIOR XXI” w ramach realizacji projektu „Zainspirowani”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE