Wszystko działo się w poniedziałek przed południem.
W Broniszewicach, w gminie Czermin doszło do kolizji passata z bmw.
- 9 października br. o godz. 11.30 w miejscowości Broniszewice, 26-letnia mieszkanka gminy Czermin, kierując samochodem marki volkswagen passat, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z samochodem marki bmw, którym kierowała 40-letnia mieszkanka powiatu kolskiego - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało.
- Sprawczyni kolizji, 26-latka została ukarana mandatem karnym - dodaje rzecznik KPP w Pleszewie.
Komentarze (0)