17 ratowników z Oddziału Miejsko-Powiatowego WOPR w Pleszewie zostało zaszczepionych przeciwko koronawirusowi.
- W dniach 27.04. oraz 29.04.2021r. w kaliskim szpitalu wojewódzkim przyjęli pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID- 19 - informuje Paweł Szczepaniak, prezes WOPR Pleszew.
Jak dodaje, duże podziękowania należą się przy tym dwóm osobom.
- Dziękujemy za pomoc w organizacji szczepień mł.asp. Monice Kałużnej, oraz asp. Mariuszowi Glapie z KP PSP w Pleszewie - zaznacza Paweł Szczepaniak.
CZYTAJ TAKŻE: 1.000 maseczek od ratowników!
Komentarze (0)