Reklama

Lubisz rysować? Malować? Weź udział w konkursie "Bezpieczne wakacje"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Bezpieczne wakacje" tak nazywa się konkurs, którego głównym organizatorem jest WOPR Gołuchów. Co trzeba zrobić?

Zadaniem uczestników konkursu "Bezpieczne wakacje" jest przygotowanie pracy plastycznej w formie A4, wykonanej dowolną techniką. Praca ma przedstawiać wybrane zagadnienie związane z bezpieczeństwem w okresie wakacji letnich oraz podczas wypoczynku. Uczestnik sam decyduje, jak interpretuje temat.

Prace należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego w terminie od 29 maja 2023 roku do 16 czerwca 2023 roku do Park Wodny "Planty" Sport Pleszew przy ulicy Sportowej 4 w nieprzeźroczystej  kopercie z dopiskiem konkurs „Bezpieczne wakacje” wraz z niezbędnymi załącznikami.

Regulamin i załączniki do pobrania w poście lub w holu Parku Wodnego „Planty” w Pleszewie. Laureaci wyniki poznają do dnia 20 czerwca 2023 roku, natomiast uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 22 czerwca 2023 roku na terenie Parku Wodnego „Planty” w Pleszewie.

Nagrodzone zostaną pierwsze 3 trzy miejsca, przewidziano także nagrody specjalne Starosty Pleszewskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew.

Partnerami przedsięwzięcia są: Starostwo Powiatowe w Pleszewie (Powiat Pleszewski), Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie (Kompaktowy Pleszew) oraz Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie. Szczegóły  znajdziecie TUTAJ. 


 - Zachęcamy do udziału. Działania realizowane ramach projektu pn. „Pasja – Zaangażowanie – Ratowanie życia ludzkiego" realizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie sfinansowanego ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030 - mówi Dominik Kołaski, prezes WOPR Gołuchów. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy