Reklama

Noc Bibliotek 2022 w Pleszewie. Co przygotowała biblioteka publiczna?

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nadchodzący weekend w pleszewskiej bibliotece odbędzie się „nocka” w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Placówka zaprasza młodzież do wzięcia udziału w wyjątkowych aktywnościach.

Zapowiada się noc jak z kryminału! Biblioteka w Pleszewie przygotowała dla młodzieży specjalny program w ramach Nocy Bibliotek i opatrzyła go intrygującym hasłem - „To (śledztwo) musi się powieść”. Wszystko rozpocznie się 8 października o godz. 21:00.

Na uczestników wydarzenia czekają m.in. detektywistyczny escape room, projekcja filmów czy maraton czytania kryminałów. Imprezowych gier i zabaw na pewno nie zabraknie! Całość zakończyć się kolejnego dnia o poranku - 9 października o godz. 8:00.

By wziąć udział w wydarzeniu trzeba dokonać rejestracji w dziale dziecięcym w bibliotece. Atrakcje skierowane są do młodzieży powyżej 12 roku życia.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „To się musi powieść”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy