Reklama

Oluś rozpoczął walkę o życie. Pomóżmy mu!

Opublikowano:
Autor:

Oluś rozpoczął walkę o życie. Pomóżmy mu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

3,5 letni Oluś Nowacki - wnuczek pleszewskiej radnej Doroty Żarnowskiej - zmaga się z nowotworem. U chłopca wykryto neuroblastomę IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. Przed chłopcem wielka walka, a koszty leczenia są ogromne. Możemy mu pomóc!

 

Oluś Nowacki, 3,5-letni chłopiec, wnuczek pleszewskiej radnej zmaga się z nowotworem.

- Nasze dotychczasowe życie przebiegało całkiem zwyczajnie, aż do dnia, gdy usłyszeliśmy diagnozę – neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. W jednej chwili nasz świat runął w gruzach, a Oluś salę przedszkolną, gdzie miał się beztrosko bawić od września, zamienił na salę szpitalną i ciągłe cierpienie - opisują rodzice chłopca, Weronika i Radosław.

Jak zaznaczają, przed nimi początek trudnej drogi.

- Już na ten moment wiemy, że przed nami bardzo wyczerpująca chemio- i radioterapia, skomplikowana, wielogodzinna operacja. Z uwagi na to, że guz pierwotny znajduje się w rzadkiej lokalizacji pomiędzy głową a szyją możliwa jest nawet zagraniczna operacja. A na koniec immunoterapia i leczenie szczepionką neuroblastoma w Nowym Jorku. Koszty takiego leczenia sięgają nierzadko miliona złotych! To cena, jaką będziemy zmuszeni zapłacić za życie naszego Olusia – zaznaczają rodzice Olusia.

 

Czas jest tutaj kluczowy – a razem możemy pomóc chłopcu.

Oluś znajduje się pod opieką Fundacji „Kawałek Nieba”. Można wpłacać pieniądze na konto (dane poniżej), można również wziąć udział w lokalnych licytacjach, jakie zorganizowano na Facebooku na grupie „Bazarek dla Olusia- pomóżmy uratować życie 3,5 letniemu Olusiowi". Na stronie zrzutka.pl zorganizowo również zrzutkę dla Olusia.

 

TUTAJ MOŻESZ WPŁACAĆ PIENIĄDZE

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2719 pomoc dla Olusia Nowackiego”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Olus:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2719 Help for Olus Nowacki”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Olusia: należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2719 pomoc dla Olusia Nowackiego”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE