Śpiew, modlitwa i... dużo uśmiechów - tak było podczas kolejnej pieszej pielgrzymki. która wyruszyła z parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Choczu do kościoła w Żegocinie.
Przypomnijmy: 15 sierpnia w dekanacie czermińskim odbywa się odpust - ku czci Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Żegocinie. Od lat w związku ze wspomnianymi uroczystościami z chockiej parafii wyrusza pielgrzymka.
W tym roku grupa pielgrzymów ponownie pokonała ok. 10-kilometrową trasę pieszo. Bezpieczeństwo zapewniali strażacy z OSP Niniew.
W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA AUTORSTWA IRENEUSZA CZAJCZYŃSKIEGO - Z TEGOROCZNEJ PIELGRZYMKI PIESZEJ Z CHOCZA DO ŻEGOCINA
Komentarze (0)