Reklama

Pleszew. Burmistrz zaprasza na konsultacje w sprawie budowy otwartego basenu

Opublikowano:
Autor:

Pleszew. Burmistrz zaprasza na konsultacje w sprawie budowy otwartego basenu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pleszew. Wielkimi krokami zbliża się przebudowa otwartego basenu miejskiego. Burmistrz Pleszewa zaprasza mieszkańców na konsultacje w związku z planowaną inwestycją.

 

O planach, związanych z dużą modernizacją basenu, mówi się w mieście już od dawna. Przypomnijmy: obecny obiekt ma już 60 lat - otwarty został w 1960 roku dzięki wysiłkowi i determinacji wielu mieszkańców - społeczników.

 Czas zrobił niestety swoje – jak zaznaczali już na naszych łamach administratorzy obiektu, kolejne remonty nie są już po prostu w stanie poprawić całej infrastruktury, a generują jedynie kolejne koszty. Dlatego – już w minionym roku – rozpoczęły się otwarte dyskusje o planach związanych z kompleksową przebudową – a właściwie budową nowego otwartego basenu dla mieszkańców.

Jak nowy obiekt ma konkretnie wyglądać? Burmistrz Pleszewa podkreśla, że atrakcje tworzone będą głównie z myślą o dzieciach. – To ma być typowy basen rekreacyjny, a nie pływacki – podkreśla Arkadiusz Ptak.

Szczegóły - w związku z planowaną wielomilionową inwestycją - będzie można poznać podczas zaplanowanych konsultacji, które odbędą się w poniedziałek - 12 października.

Burmistrz Pleszewa zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące modernizacji basenów zewnętrznych w Pleszewie. Konsultacje odbędą się 12 października o godz. 18.00 w Zajezdni Kultury przy ul. Kolejowej 3. 

Uwaga! Na sali może znajdować się 65 widzów. Obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Warto zaznaczyć, że całość będzie można oglądać na żywo - na transmisji online na profilu burmistrza Arkadiusza Ptaka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE