Reklama

Pleszew. Wielkopolski Festiwal Rzemiosła

Opublikowano:
Autor:

Pleszew. Wielkopolski Festiwal Rzemiosła  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Już po raz piaty w Pleszewie odbędzie się WIELKOPOLSKI FESTIWAL RZEMIOSŁA.

Impreza odbędzie się 22 września 2017 roku na terenach wystawowych w Zespole Szkół Usługowo - Gospodarczych w Pleszewie.

To wyjątkowe wydarzenie! Co roku festiwal przyciąga nauczycieli, przedsiębiorców, rodziców i dzieci, a zwłaszcza młodzież, stojącą przed wyborem przyszłego zawodu, planującą naukę w szkołach zawodowych i praktyki w zakładach rzemieślniczych.

Przyjdźcie i zobaczcie! Czekają na Was: stoiska firmowe i branżowe, pokazy fryzjerskie, wystawy wyrobów, prezentacje usług, projekcje filmów i degustacje. Wśród ciekawostek zobaczymy stoiska rękodzieła artystycznego i ginących zawodów np. garncarza i wikliniarza.

Atrakcją dla najmłodszych będzie na pewno możliwość samodzielnego wykonania różnych prac np. stolarskich, malarskich czy dekarskich. W programie także konkurs kulinarny pt. „Wspomnienie dzieciństwa” oraz konkursy plastyczne pt. „A gdy dorosnę zostanę…” i „Zawód moich marzeń”. Dla specjalistów przygotowano panel konferencyjny w kinie „Hel” na temat „Różne spojrzenia na karierę zawodową”. Serdecznie zapraszamy na Festiwal Rzemiosła!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE