Do zdarzenia doszło w środę 23 czerwca, ok. godz. 22.00 w rejonie remontowanej ul. Poniatowskiego. Mieszkańcy zaalarmowali służby o wyczuwalnym gazie. Na miejsce natychmiast udali się strażacy, policja oraz pogotowie gazowe.
Pleszew. Wyciek gazu na ul. Poniatowskiego
23 czerwca o godz. 22.20 do pleszewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wycieku gazu ziemnego na ul. Poniatowskiego - potwierdza "Życiu Pleszewa" Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Jak się dowiedzieliśmy, rozszczelnieniu uległ zawór w studzience. Sytuacja została na szczeście szybko opanowana.
- Nie ewakuowano mieszkańców. Pogotowie gazowe usunęło usterkę - komentuje rzecznik policji.
Komentarze (0)