Pleszew. Wyciek gazu na ul. Poniatowskiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pleszew. Wyciek gazu na ul. Poniatowskiego - Zdjęcie główne
Autor: zdjęcie poglądowe | Opis: Na ulicy Poniatowskiego w Pleszewie doszło do wycieku gazu. Interweniowały służby

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościNa ulicy Poniatowskiego w Pleszewie doszło do wycieku gazu. Interweniowały służby.
reklama

Do zdarzenia doszło w środę 23 czerwca, ok. godz. 22.00 w rejonie remontowanej ul. Poniatowskiego. Mieszkańcy zaalarmowali służby o wyczuwalnym gazie. Na miejsce natychmiast udali się strażacy, policja oraz pogotowie gazowe.

Pleszew. Wyciek gazu na ul. Poniatowskiego

23 czerwca o godz. 22.20 do pleszewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wycieku gazu ziemnego na ul. Poniatowskiego - potwierdza "Życiu Pleszewa" Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Jak się dowiedzieliśmy, rozszczelnieniu uległ zawór w studzience. Sytuacja została na szczeście szybko opanowana.

- Nie ewakuowano mieszkańców. Pogotowie gazowe  usunęło usterkę - komentuje rzecznik policji.

reklama

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo