Reklama

Pleszewianka Anna Bil na premierze filmu Patryka Vegi. „Odważny, mocny i bardzo kobiecy film”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pleszewianka Anna Bil była w Warszawie – na specjalne zaproszenie Patryka Vegi – na premierze filmu „Miłość, seks & pandemia”. To kolejne zaproszenie naszej mieszkanki na premierę produkcji znanego producenta i reżysera.

Pleszewianka na premierze filmu Patryka Vegi

- To na pewno wartościowy film. Bardzo odważny, niezwykły, bardzo mocny, ale również film bardzo kobiecy - opowiada „Życiu Pleszewa” Anna Bil, pleszewianka, która była na niedawnej premierze najnowszej produkcji Patryka Vegi.

Znalazła się tam – po raz kolejny - na jego osobiste zaproszenie.

Przypomnijmy: po raz pierwszy zaproszona została przez Patryka Vegę w ubiegłym roku - na premierę jego filmu pt. „Small World”. Jak opowiadała wówczas na naszych łamach pani Ania - Patryka Vegę poznała w roku 2020 – podczas jednego z planów zdjęciowych, na jakie jeździła do Łodzi. Jak zaznaczała wówczas „Życiu Pleszewa” – aktorstwo to dla niej fajna przygoda. 

Jak się okazuje, kontakt z reżyserem ma do dziś – ponownie zaprosił ją na premierę swojego filmu.

– Wrażenia po filmie „Miłość seks & pandemia” są na pewno niesamowite. To była ogromna przyjemność spotkać tylu aktorów i porozmawiać z nimi o filmie – mówi nam pleszewianka.

A jak już zaznaczała wcześniej – zawodowym aktorom należy się duży podziw, ponieważ praca na planie filmowym jest – wbrew pozorom – bardzo ciężka.

– Dwie minuty widocznie na filmie kręcone są od 8 do 12 godzin. Są powtórki, zmiany ujęć, scen, ubioru itd. – wyliczała wcześniej „Życiu Pleszewa”. 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PREMIERY FILMU, NA KTÓREJ BYŁA PLESZEWIANKA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE