Potrącenie pieszego w Pleszewie
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę - 18 września - na ul. Wojska Polskiego - ok. godz. 14.20.
- 23-letnia mieszkanka gminy Pleszew, kierując samochodem marki daewoo, nie ustąpiła pierwszeństwa 46-letniemu pieszemu, który znajdował się na przejściu dla pieszych - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Mężczyzna został potrącony. Na szczęście - nic poważniejszego mu się nie stało.
- Pieszy odniósł niegroźne obrażenia ciała. Kierująca samochodem została ukarana mandatem karnym - informuje rzecznik policji.
Komentarze (0)