Do zdarzenia doszło 6 stycznia ok. 21.49.
- Dyspozytor stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Pleszewie zadysponował naszą jednostkę do pożaru przewodu kominowego jaki miał miejsce na ul. Krotoszyńskiej w Dobrzycy. Działania ratowników polegały na wygaszeniu paleniska, ugaszeniu palącej się sadzy, oraz na kontroli komina przy pomocy kamery termowizyjnej - relacjonują strażacy z OSP Dobrzyca.
Komentarze (0)