Reklama

Przedszkolaki z Kwilenia migają w Święto Niepodległości [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki z Kwilenia migają w Święto Niepodległości [WIDEO] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kwileniu przygotowały z okazji Święta Niepodległości coś specjalnego. Zaprezentowały swoje umiejętności z zakresu języka migowego.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kwileniu od 3 lat w ramach innowacji pedagogicznej uczą się elementów Polskiego Języka Migowego. Biorą udział w zajęciach, na których zdobywają nową wiedzę i umiejętności poprzez zabawę. 

Nieszablonowe lekcje przynoszą przedszkolakom wiele korzyści. Te uczą się empatii i uwrażliwienia na drugiego człowieka - ale nie tylko.

- Posługiwanie się znakami języka migowego sprawia, że dzieci nieświadomie usprawniają m.in. motorykę małą i dużą, koordynację wzrokowo-ruchową, kształtują umiejętności wizualno–przestrzenne, a także kształtują świadomość schematu własnego ciała – informuje Małgorzata Tomaszewska z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Kwileniu. 

Kilka dni temu najmłodsi pochwalili się swoimi umiejętnościami. Grupa „Zamigani”, wspólnie z p. Małgorzatą Tomaszewską, przygotowała słowniczek z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Na nagraniu wideo przedszkolaki migają wybrane słowa związane z 11 listopada.

ZOBACZ WIDEO:

Co sądzicie o taki zajęciach? Dajcie znać w komentarzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy