Reklama

Przejażdżka ruchomymi schodami: jedynie 3 zł w galerii

Opublikowano:
Autor:

Przejażdżka ruchomymi schodami: jedynie 3 zł w galerii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Czy Galeria Zamkowa w Pleszewie ma prawo żądać opłaty w wysokości 3 zł za postój auta?pyta czytelnik w e-mailu do redakcji „Życia Pleszewa”, który kilka dni temu był tu z rodziną na zakupach.

Wprawdzie nic nie kupił, ale po wyjściu na parking, który także jest własnością galerii, podszedł do niego mężczyzna, i zażądał paragonu za dokonane zakupy. - Oczywiście nie mieliśmy paragonu, bo nic nie kupiliśmy. Niestety, nasze tłumaczenie tego pana już nie interesowało. Wypad do „Zamkowej” zakończył się niemiłym zaskoczeniem – twierdzi czytelnik, wskazując, że zapłacił za możliwość obejrzenia towaru i przejechania się ruchomymi schodami, które sprawiły dzieciom nieco frajdy.

O wyjaśnienie tej sytuacji „Życie Pleszewa” zwróciło się do Tomasza Kujawskiego, właściciela Galerii Zamkowej w Pleszewie. W nadesłanym do redakcji e-mailu wskazuje, że parking dla klientów jest bezpłatny przez pierwsze dwie godziny postoju, ale po okazaniu paragonu. - Dla klientów, którzy nie dokonali zakupu, parking jest płatny i informuje o tym tablica nad wjazdem – tłumaczy Tomasz Kujawski.

Parking przy galerii wykorzystywany jest także - na co wykazuje przesiębiorca - w celu załatwiania przez mieszkańców swoich spraw w banku, na poczcie czy sklepach poza galerią. W tym czasie jednak blokują miejsce dla klientów.

Więcej na ten temat w obecnym wydaniu "Życia Pleszewa". 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE