Reklama

Radny do wójta: Pan mówi jak panienka! [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Radny do wójta: Pan mówi jak panienka! [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina Gizałki. Nerwowo było na ostatniej komisji rewizyjnej w Gizałkach. Radni dyskutowali nad projektem przyszłorocznego budżetu. Doszło do spięć. Wójt Robert Łoza uspokajał radnego Krzysztofa Walendowskiego, twierdząc, że krzyczy. Ten odpowiedział: Za to pan mówi jak panienka.

 

"Gwiazdą wieczoru" był jednak radny Zenon Tomaszewski. Zaproponował do przyszłorocznych planów inwestycyjnych budowę drogi Wierzchy - Świerczyna. Tłumaczył, że czeka na nią cierpliwie już kilka kadencji.

Problem w tym, że inwestycja ta może kosztować nawet 3 miliony złotych. Tymczasem w projekcie budżetu zaplanowano inwestycje drogowe na łączną kwotę właśnie 3 milionów, z czego z budżet gminy ma być milion, a pozostałe dwa - z pozostałych dotacji.

Skąd wziąć więc pieniądze na budowę drogi w okręgu wyborczym Tomaszewskiego? Radni nie doszli w tej sprawie do porozumienia. Sam Tomaszewski długo nie chciał wskazać możliwości sfinansowania budowy drogi.

W końcu zaproponował rezygnację z budowy sali sportowo-widowiskowej w Gizałkach, na którą są już wymagane dokumenty i pozwolenia, a samorząd ubiega się o wsparcie finansowe inwestycji.

ZOBACZ WIDEO:
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE