Śniadanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerminie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościTradycyjne śniadanie wielkanocne zorganizowano w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerminie. To było bardzo miłe spotkanie.
reklama

Spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerminie rozpoczęto modlitwą i pobłogosławieniem pokarmów. 

 
 - Śniadanie  poprzedzone było długotrwałymi przygotowaniami, odbywającymi się w pracowni gospodarstwa domowego oraz pracowni rękodzieła. Efekt widać było podczas wielkanocnego spotkania: przepięknie udekorowany stół, smaczne oraz tradycyjne potrawy wielkanocne - opowiadają pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Czermina. 


Podopieczni ŚDS przygotowali również własnoręcznie wykonane upominki, którymi obdarowali obecnych uczestników. Śniadaniu towarzyszył iście świąteczny nastrój, panowała miła i rodzinna atmosfera. 

Były serdeczne, pełne wiosennego optymizmu życzenia, rozmowy, śmiech – słowem mile spędzony czas odpoczynku przy wspólnym wielkanocnym biesiadowaniu.

reklama

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo