Spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerminie rozpoczęto modlitwą i pobłogosławieniem pokarmów.
- Śniadanie poprzedzone było długotrwałymi przygotowaniami, odbywającymi się w pracowni gospodarstwa domowego oraz pracowni rękodzieła. Efekt widać było podczas wielkanocnego spotkania: przepięknie udekorowany stół, smaczne oraz tradycyjne potrawy wielkanocne - opowiadają pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Czermina.
Podopieczni ŚDS przygotowali również własnoręcznie wykonane upominki, którymi obdarowali obecnych uczestników. Śniadaniu towarzyszył iście świąteczny nastrój, panowała miła i rodzinna atmosfera.
Były serdeczne, pełne wiosennego optymizmu życzenia, rozmowy, śmiech – słowem mile spędzony czas odpoczynku przy wspólnym wielkanocnym biesiadowaniu.
Komentarze (0)