Reklama

Statuetka Szenica dla prezesa Spomaszu

Opublikowano: czw, 9 sty 2020 14:28
Autor:

Statuetka Szenica dla prezesa Spomaszu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zasłużony samorządowiec, biznesman, sponsor i społecznik, prezes Fabryki Maszyn Spożywczych „Spomasz” Pleszew - Tadeusz Rak. To on został tegorocznym laureatem nagrody honorowej starosty pleszewskiego im. Artura Szenica.

Nagroda im. Artura Szenica ((pierwszy starosta powiatu, delegat na Polski Sejm Dzielnicowy w Poznaniu w grudniu 1918 roku, właściciel majątku w Korzkwach) została wręczona po raz ósmy podczas gali święta powiatu.

Jest to najwyższe wyróżnienie i dowód uznania za zasługi dla Ziemi Pleszewskiej w dziedzinie gospodarki, kultury, edukacji, sportu, działalności społecznej, współpracy międzynarodowej i promocji. Warto przypomnieć, że wśród laureatów są - działacz sportowy, trener niepełnosprawnych tenisistów stołowych - Marek Biernat; landrat partnerskiego powiatu Ammerland z Dolnej Saksonii w Niemczech - Jörg Bensberg, Zespół Szkół Usługowo - Gospodarczych w Pleszewie, firma FAMOT Pleszew za osiągnięcia inwestycyjne i biznesowe oraz był prezes Pleszewskiego Centrum Medycznego - Tadeusz Stefaniak. Do tego grona dołączył właśnie prezes Tadeusz Rak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE