Reklama

Sukces nauczycielek z pleszewskiej dwójki

Opublikowano:
Autor:

Sukces nauczycielek z pleszewskiej dwójki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Marzena Kłakulak-Kucała i Małgorzata Michalska, nauczycielki z pleszewskiej „dwójki” zostały wyróżnione w całorocznym konkursie SKO. Otrzymały odznaki od prezesa NBP za swoją działalność.

Finałową galę dla opiekunów Szkolnych Kas Oszczędnościowych, która odbyła się w Muzeum Narodowym w Krakowie prowadził prezenter radiowy i telewizyjny - Artur Orzech.

Laureaci konkursu wysłuchali wykładu o najcenniejszym obrazie w polskich zbiorach - jakim jest "Dama z gronostajem" Leonarda da Vinci i przy okazji obejrzeli słynne dzieło, a także wystawą sezonu: #dziedzictwo. Później był już tylko czas na gratulacje od szefostwa PKO BP. Podczas uroczystości odczytano również list gratulacyjny od Minister Edukacji Anny Zalewskiej.

Choć docenione nauczycielki sukces zawdzięczają przede wszystkim swojemu zaangażowaniu w działalność SKO, obie podkreślają wsparcie dyrekcji szkoły: Romany Kaczmarek i Izabeli Świątek oraz dyrektor banku PKO BP – Beaty Kasołki i doradców klienta: Anny Jarus i Anety Świętoniowskiej .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE