Przy świątecznych stołach zasiadły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich - Kółka Włościanek, przedstawiciele Rady Sołeckiej, Stowarzyszenia Miłośników Wsi Żegocin, Gminnego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Czerminie, osoby tworzące zespoły działające w Ośrodku Kultury w Żegocinie oraz mieszkańcy wsi.
Na scenie zaprezentował się Chór Cantare, a także soliści czyli: Łucja Dziatkiewicz, Klaudia Musielak, Nicol Musielak oraz Jakub Reszel.
Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań i życzeń od sołtysa Żegocina Krzysztofa Zawady i szefowej Ośrodka Kultury Zofii Zawady. Najmłodszych odwiedził z kolei gwiazdor z workiem pełnym prezentów.
Spotkanie opłatkowe zorganizowali Ośrodek Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich - Kółko Włościanek i Stowarzyszenie Miłośników Wsi Żegocin.
Komentarze (0)