Reklama

„Szczęka opada, gdy się to ogląda” [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

„Szczęka opada, gdy się to ogląda” [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

We wtorek w Jarocinie odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej, która wydaje m.in. „Życie Pleszewa".  

Goście, którzy przyjechali do budynku mieszczącego się przy ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie, obejrzeli film, przedstawiający przebieg zamiany starej siedziby Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Multimedialne Centrum Komunikacji. Dowiedzieli się też, jakie działania podejmuje Fundacja „Ogród Marzeń” i zobaczyli występy jej stypendystów.

- To jest duża przyjemność widzieć, jak te projekty z inicjatywy Jessica stają się faktem - mówił Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego.

- Szczęka opada, gdy się to ogląda - chwalił europoseł Marek Siwiec.

Goście zostali oprowadzeni po budynku. Zobaczyli nie tylko redakcję „Gazety Jarocińskiej”, ale także m.in. studio telewizyjne, gabinet prezesa, nowoczesną salę konferencyjną, pomieszczenia fundacji oraz „Halę Odlotów”.

Podczas uroczystości wolontariuszki i wolontariusze zbierali pieniądze do puszek Fundacji „Ogród Marzeń”. Zgromadzono 3.056,04 zł. Umowę na pozyczkę pozwalajacą na budowę MCK z inicjatywy Jessica podpisano w grudniu 2012 r.

(kg)

Fot. Bartek Nawrocki
Wideo: Karol Górski

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE