Reklama

Viwianka Makowiecka dziękuje za wsparcie i zaprasza na I Pleszewski Bieg w Spódnicy!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu złych warunków atmosferycznych konieczne było przełożenie I Pleszewskiego Biegu w Spódnicy. W wigwamie w Plantach mimo to zorganizowano w niedzielę pyszny poczęstunek i akcję "Weź pluszaka za piątaka" - dzięki czemu - pomimo tej niezależnej sytuacji - można było pomóc Viwiance także wcześniej. A dziewczynka, wraz z rodziną i sołtys Korzkiew - zaprasza na bieg już za tydzień!

Pyszne wypieki - ciasta, chruściki i inne smakołyki - ponadto ciepła kawa oraz herbata - czekały dziś na wszystkich, którzy przybyli do wigwamu w pleszewskich Plantach. Wszystko oczywiście z myślą o naszej małej "Calineczce" - czyli Viwiance Makowieckiej z Korzkiew, która wymaga rehabilitacji.

I Pleszewski Bieg w Spódnicy odbędzie się za tydzień - 9 października

Przypomnijmy: w niedzielę, 2 października w pleszewskich "Plantach" miał odbyć się I Pleszewski Bieg w Spódnicy. Charytatywna impreza - właśnie z myślą o Viwiance - musiała jednak zostać przełożona z powodu złych warunków atmosferycznych.

- Mocny wiatr nie dawał niestety gwarancji bezpieczeństwa na terenie leśnym, a wcześniej do biegu zapisały się także dzieci. Dlatego - właśnie ze względów bezpieczeństwa, przesunęliśmy datę I Pleszewskiego Biegu w Spódnicy na przyszłą niedzielę - 9 października - wyjaśnia Anita Szczepaniak, sołtys Korzkiew i organizatorka biegu.

Pomimo całej sytuacji Anita Szczepaniak wspólnie z rodziną dziewczynki i tak pojawili się dziś w wigwamie w Plantach - organizując poczęstunek dla wszystkich chętnych wraz z akcją "Weź pluszaka za piątaka" - wszystko oczywiście w celach charytatywnych dla Viwianki.

Warto jednak podkreślić, że pomimo przełożenia biegu, i tak znalazło się kilku biegaczy, którzy postanowili pobiec - i oczywiście pomóc Viwiance. 

- Za tydzień powinniśmy pobiec także - mówili nam dziś panowie, których spotkaliśmy w wigwamie w Plantach.

I Pleszewski Bieg w Spódnicy. Viwianka dziękuje za pomoc i zaprasza na imprezę za tydzień!

Na miejscu obecna była także sama Viwianka wraz z rodziną. Już teraz zapraszają serdecznie wszystkich chętnych do przybycia na miejsce za tydzień - w niedzielę, 9 października.

- Wszystko pozostanie bez zmian, także godziny od 12.00 do 15.00 - informuje ponadto organizatorka biegu, Anita Szczepaniak.

A MY ZAPRASZAMY WSPÓLNIE Z ORGANIZATORAMI I RODZINĄ!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy