Reklama

Wybieramy „Pleszewianina Roku”! Zgłoś kandydatów

Opublikowano:
Autor:

Wybieramy „Pleszewianina Roku”! Zgłoś kandydatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

„Pleszewianin Roku 2017” – komu przypadnie ten zaszczytny tytuł? Dowiemy się za kilkanaście tygodni. Na razie można zgłaszać kandydatów - mogą to być osoby indywidualne, grupy, instytucje, firmy, kluby lub organizacje pozarządowe.

Ponadto kandydat lub kandydaci nie muszą mieszkać lub działać na terenie MiG Pleszew, tylko na jej rzecz. Wystarczy wypełnić formularz dostępny m.in. na stronie www.pleszew.pl i złożyć go w ratuszu lub w naszej redakcji – Kaliska 24. Mamy na to czas do końca roku. Trzeba tylko mieć zgodę osoby typowanej.

Plebiscyt jest okazją do pokazania i uhonorowania osób aktywnie – zawodowo i społecznie – wpływających na poprawę życia wszystkich mieszkańców Ziemi Pleszewskiej. W pierwszych dniach stycznia kapituła wybierze ścisłą dziesiątkę kandydatów, która zostanie poddana pod głosowanie. To z kolei ruszy po 8 stycznia m. in . na naszym portalu www.zpleszewa.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie tytułu „Pleszewianin Roku 2017” odbędzie się pod koniec stycznia w kinie HEL podczas spotkania noworocznego.

Poznamy wówczas także Biznesmena Roku – tytuł ten nadaje Pleszewska Izba Gospodarcza, Rolnika-Ogrodnika Roku - przyznawanego przez Powiatową Izbę Rolniczą w Pleszewie oraz Rzemieślnika Roku, którego wybiera Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE