Reklama

Zawody Grand Prix WKS ,,KARP" Trzebowa 2022 [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwsza edycja zawodów Grand Prix WKS ,,KARP" zorganizowana miejscowości Trzebowa należała do bardzo udanych.

Zwycięzcą pierwszej edycji Grand Prix został Dominik Oleszyński z wynikiem 24 pkt, na drugim miejscu uplasował się Damian Mazur 26 pkt, na trzecim miejscu Tomasz Szóstak z wynikiem  30 pkt. Wyróżnienie otrzymał  Oskar Dymowski. 11 latek był najmłodszym zawodnikiem GP.  Warto podkreślić, że Oskar wystartował we wszystkich pięciu turach i na 34 zawodników biorących udział w rywalizacji zajął 9 miejsce w całym cyklu. 

Warto zaznaczyć, że wyniki V tury wyglądały następująco. Pierwsze miejsce zajął Marek Motyl  (21,3kg), drugie Tobiasz Śpitalniak ( 19,7 kg), trzecie - Mikołaj Szlachta (8,9 kg). 

- W klasyfikacji generalnej po piątej turze bardzo się przemieszało  i odwróciło miejsca na podium, uwielbiamy taką rywalizację do końca!  Gratulacje dla zwycięzców i wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników bez nich  nie było by tak wspaniałej imprezy  – mówią organizatorzy. 

I podkreślają, że organizacja imprezy nie udałaby się gdyby nie wsparcie wielu osób i firm. 

 - Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Pietrzakowi i radnemu Markowi Szewczykowi, a także sponsorom Centrum Wędkarskie e-Koi.pl, firmie Matchpro oraz Łowisku "Maślanka" Psary. Wyrazy uznania również dla kolegów Przemysława Oleszyńskiego, Dominik Oleszyńskiego, Leszeka Pietrzaka oraz wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniach – podkreślają organizatorzy.  

Następna edycja GP już za rok, a kolejne zawody o Puchar Burmistrza Gminy Dobrzyca już za dwa tygodnie, czyli  2 października. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy