Reklama

Zmiany w szkole w Lenartowicach. Obecna dyrektor złożyła wypowiedzenie, powołano też nowego wicedyrektora [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Lenartowicach, Anna Sierecka, złożyła wypowiedzenie z pracy. Kto obecnie zarządza placówką? Czy będzie konkurs na to stanowisko?

Zmiany na stanowisku dyrektora w Lenartowicach

Anna Sierecka nie będzie już dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Lenartowicach. Jak się dowiedzieliśmy sama złożyła niedawno wypowiedzenie z pełnionej funkcji, obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

- Pani dyrektor złożyła pisemne wypowiedzenie pełnienia funkcji dyrektora z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia – przyznaje „Życiu Pleszewa” Anna Bogacz, rzecznik prasowy pleszewskiego urzędu.

W szkole w Lenartowicach powołano nowego wicedyrektora

Kto obecnie zarządza placówką – podczas jej nieobecności? Jak mówią władze urzędu, obowiązki przejęła dotychczasowa wicedyrektor, ponadto powołano kolejną osobę.

- Obecnie szkołą zarządza wicedyrektor Marta Ignasiak-Pawlak, na wniosek której został również powołany drugi wicedyrektor - pani Beata Kula – dodaje rzecznik urzędu. 

Pozostaje pytanie: co dalej ze szkołą w Lenartowicach?

Czy będzie konkurs na dyrektora szkoły w Lenartowicach?

Warto zaznaczyć, że placówka przechodzi obecnie duży, wielomilionowy remont, trwa budowa nowej części (zdjęcia z zakończenia pierwszej części remontu znajdziesz w galerii).

Czy będzie ogłoszony nowy konkurs na wspomniane stanowisko?

- Na dziś nie ma decyzji co do konkursu, analizowane są możliwości prawne – tłumaczy Anna Bogacz.

Jak dodają przedstawiciele urzędu obecnie najważniejsze jest „zapewnienie ciągłości pracy szkoły”.

- Zwłaszcza w kontekście egzaminu ósmoklasisty i zakończenia bieżącego roku szkolnego – dodaje rzecznik urzędu.

Przypomnijmy: Anna Sierecka funkcję dyrektora pełniła od roku 2016, wygrała wówczas zorganizowany konkurs, zastępując na tym stanowisku Włodzimierza Osucha, który przeszedł na emeryturę. Po upływie kadencji, w roku 2020 ponownie została wybrana jako szefowa placówki w Lenartowicach. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy