Reklama

Najlepszy Polski producent regałów, drabin i sejfów – Metalkas z Bydgoszczy

Opublikowano: wt, 6 lip 2021 08:49
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie parnera

Najlepszy Polski producent regałów, drabin i sejfów – Metalkas z Bydgoszczy - Zdjęcie główne

foto zdjęcie parnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Producent sejfów, regałów oraz drabin Metalkas to wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów ze stali, znakomita jakość doceniana zarówno w Polsce, jak i na świecie oraz w pełni polska produkcja. Dlatego też warto bliżej poznać tę firmę oraz jej asortyment, który przeznaczony jest nie tylko dla specjalistów, ale także do użytku domowego.

O Metalkas — polska marka doceniana na całym świecie

Producent regałów i sejfów Metalkas to w pełni polska, rodzinna firma, z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji różnorodnych wyrobów ze stali. Jej produkty spełniają najwyższe światowe standardy zarówno, jeśli chodzi o ich jakość, jak i o bezpieczeństwo, dzięki temu zyskały one popularność także poza granicami Polski, gdzie obecnie dostarczane są do 30 krajów na całym świecie. 

Firma ta stawia przede wszystkim na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, dlatego też współpracuje z instytucjami naukowymi i badawczymi, a także stale dba o modernizację swojego parku maszynowego. Dzięki temu jest ona w stanie dostarczać na rynek wysokiej jakości produkty ze stali przeznaczone do ochrony mienia, jak i także prac na wysokościach oraz wyposażenia warsztatów, garaży czy piwnic. W skład spółki Metalkas wchodzą dodatkowo dwie marki. Bayersystem, pod której szyldem producent drabin oferuje swoje produkty oraz Grzenia produkująca sejfy na indywidualne zamówienie klientów. 

Co można znaleźć w ofercie Metalkas

Oferta produktów marki Metalkas jest naprawdę szeroka. Znaleźć w niej można cały przekrój produktów wykonywanych ze stali, takie jak, chociażby te wymienione poniżej.

Sejfy

Metalkas to przede wszystkim producent sejfów, które cechują się wysoką jakością wykonania, a także certyfikowanymi zamkami, spełniającymi klasę bezpieczeństwa antywłamaniowego. Wykonywane są one z wielowarstwowych materiałów o podwyższonej odporności termicznej oraz posiadają specjalne zabezpieczenia przeciwprzewierceniu. Dzięki temu sprawdzają się, jako skuteczna ochrona majątku zarówno w domach, jak i firmach oraz hotelach. 

Drabiny 

Ta bydgoska firma jest także producentem drabin, przeznaczonych zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Wyróżniają się one przede wszystkim wysoką stabilnością zapewniającą bezpieczeństwo wykonywania prac na wysokościach oraz trwałością. 

Meble przemysłowe

Oferta Metalkas obejmuje również wszelkiego rodzaju meble warsztatowe, a jako producent regałów metalowych pozwala zaopatrzyć się w jej produkty przeznaczone zarówno do sklepów, jak i magazynów czy garaży, które pozwalają zadbać o porządek w miejscu pracy. 

Dodatkowo w portfolio produktowym Metalkas znaleźć można także: 

  • apteczki przemysłowe, 
  • szafy na broń o klasie zabezpieczeń S1,
  • wkłady na bilon, 
  • skrzynki na listy,
  • skrzynki na klucze. 
Pełną ofertę produktów tej firmy prezentuje natomiast sklep producenta Metalkas, gdzie można je również zakupić, mając jednocześnie gwarancję ich oryginalności, a co za tym idzie wysokiej jakości. 

Jak więc widać znana, jako producent sejfów firma Metalkas to nie tylko produkty pozwalające chronić przed kradzieżą swój majątek, ale także wiele innych wyrobów. Warto więc zapoznać się z jej całą ofertą i postawić na polską markę, która ceniona jest w swojej branży na arenie międzynarodowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE