Na uczestników festynu czekały animacje przygotowane przez wolontariuszy z Fundacji Pomocy Dzieciom "Humana", a także bezpłatne dmuchańce.
Każdy mógł spróbować pysznej grochówki. Na scenie zaprezentowały się młode talenty muzyczne. Można było też obejrzeć wystawę starych fotografii.
Komentarze (0)