Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie tradycyjnie zaprosił mieszkańców naszego regionu do wieczornego zwiedzania - w ramach tegorocznej Nocy Muzeów.
Noc Muzeów w OKL w Gołuchowie
Atrakcji na miejscu nie zabrakło. Wystawy były czynne dla odwiedzających od godz. 16.00 aż do północy.
Poza tradycyjnymi zbiorami, przyrodniczymi, technicznymi, a także artystycznymi i historycznymi - można było zobaczyć również wystawę pt. „Koń wiernym przyjacielem leśnika”.
Ponadto sporą atrakcją była możliwość wysłuchania koncertu w wykonaniu Zespołu Sygnalistów Myśliwskich z Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku. Odbył się trzykrotnie, o różnych godzinach, u podnóża Mauzoleum, przy Oficynie.
Ponadto od początku do końca Nocy Muzeów wyświetlano archiwalny film o Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie z 1986 roku - był odtwarzany w zapętleniu aż do północy w budynku Powozowni - w sali kolumnowej.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)