BIEGI PRZEŁAJOWE. Sześć punktów w makroregionie

BIEGI PRZEŁAJOWE. Sześć punktów w makroregionie - Zdjęcie główne

Sześć punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego „wybiegali” reprezentanci dwóch pleszewskich klubów podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się dzisiaj w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie).

Jakub Kubasik finiszował w biegu na dystansie 2000 metrów na drugim miejscu. Tym samym podopieczny trenera Bernarda Woźniaka wywalczył srebrny medal. Jego kolega z LKS-u OSiR Pleszew, Arkadiusz Tuzimek, zajął ósmą lokatę. O podium w tym samym starcie otarł się zawodnik Stali Pleszew, Paweł Marzyński, który wywalczył czwartą pozycję. Drugiego ze stalowców, Łukasza Szymczaka, sklasyfikowano na dziesiątym miejscu biegu na 3000 metrów. Milena Bochniak (Stal Pleszew) zajęła z kolei 11. pozycję na dystansie 1500 metrów. Trenerką reprezentantów Stali jest Patrycja Kruchowska-Wojcieszak.