Darterzy rywalizowali w II turnieju rankingowym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Darterzy rywalizowali w II turnieju rankingowym - Zdjęcie główne
Autor: Stowarzyszenie Dart Pleszew
Zobacz
galerię
4
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportDarterzy, uczestniczący w otwartych mistrzostwach Pleszewa, mają za sobą drugi turniej rankingowy.
reklama

Zawody przeprowadzone zostały w sobotę, 12 kwietnia, w Piwnicy 2 Parku Wodnego Planty. Do rywalizacji przystąpiło 23 mężczyzn. Zwycięstwo odnotował Mateusz Ruski, który w finale pokonał Jakuba Koralewskiego. Trzecią lokatą podzielili się - Leszek Kowal i Marcin Kłysz. Spośród 10 rywalizujących kobiet najlepszą okazała się Emilia Gutowska. W finale zwyciężyła Joannę Laskowską. Trzecie miejsca zajęły ex aequo Magdalena Torzewska i Kasandra Laskowska.

W klasyfikacji po dwóch turniejach liderami są Mateusz Ruski i Emilia Gutowska. Trzeci, ostatni turniej rankingowy, odbędzie się w sobotę, 10 maja. Najlepsze czwórki zapewnią sobie kwalifikację do XVII Masters. Droga do finałowych zawodów wiedzie także poprzez cykliczne turnieje Pleszew Steel Cup, odbywające się we wtorkowe wieczory. W tym przypadku kwalifikację zapewni sobie ośmiu najlepszych mężczyzn i cztery kobiety, o ile nie zapewnią sobie awansu za pośrednictwem turniejów rankingowych. Póki co, po przeprowadzeniu 29 turniejów z 35 zaplanowanych, liderami są Norbert Pecyna i Emilia Gutowska. Rozgrywki zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Dart Pleszew.

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo